Intymni

Jest to forum o intymnych sprawach


#1 2011-10-31 07:52:44

madzia15

Nowy użytkownik

Punktów :   

Kawał na plaży

Jestem magda i mam 15 lat opowiem Wam moja historię która wydarzyła się w te wakacje.
No więc było upalne lato więc postanowiłam z kuzynka (rok starsza) iść na plażę nad pobliskie jezioro. Był tam tłum lecz mam to nie przeszkadza bo wtedy zawcze można popatrzyć na ciacha ale wracając do tematu to miałam wiązane majtki od bikini i kuzynka postanowiła zrobić mi głupi kawał gdy leżałam (chyba nawet na chwilę zasnełam) rozwiązała mi je i poprosiła kolegę żeby położył na mnie pająka (których się strasznie boję ) obudziła mnie i powiedziała że chodzi po mnie wielki pająk to oczywiście odskoczyłam i mi wtedy majtki spadły przed całą plaża i niedaleko byli tacy fajni chłopcy i się cały czas śmiali jak się na mnie popatrzyli

ale ja się musiałam jej odegrać więc jak chciało jej się sikać to poszłysmy dalej na taka łąkę za drzewami i miałam stać na czatach żeby nikt jej nie widział ale ja zato napisałam do kilku chłopaków którzy byli niedaleko żeby tam szybko przyszli i tak się stało kuzynka sobie kuca tyłem do dróżki tam prowadzącej a za nią 10 chłopaków stoi i się gapi i śmieje odwróciła się a to taki szok xD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.crashfans.pun.pl www.legion-potepionych.pun.pl www.cs-gumis.pun.pl www.prewencja.pun.pl www.teji.pun.pl